נימיקס 54 הוא קוטל חרקים טבעי אורגני, המבוסס על מיצוי מזרעי עץ האזדרכת ההודית (Neem), נימיקס 54 כנימת עש הטבק, כנימת עלה, מנהדר (עש מנהרות ההדר)

נימיקס 54 קוטל חרקיםנימיקס 54  אינו רעיל לאדם ולבעלי החיים ואינו פוגע באויבים טבעיים ובדבורים. החומר פועל על חרקים כמג”ח וכן כחומר דוחה ומונע אכילה. התכשיר אינו קוטל חרקים בוגרים, אלא את דרגות ההתפתחות (זחלים, נימפות). אין לרסס יותר משני ריסוסים עוקבים. לפני החזרה לשימוש בתכשיר יש ליישם שני טיפולים בתכשירים מקבוצה כימית שונה, להדברת אותו צירוף גידול-פגע.

נימיקס 45 חומר פעיל

Azadirachtin הוא חומר הדברה והדברה טבעיים המצויים בעץ הנים (Azadirachta indica) המשמש להדברת מזיקים בחקלאות. הוא פועל כנוגד האכלה ומשבש גדילה עבור חרקים, ובעל רעילות נמוכה ליונקים ולציפורים, Azadirachtin פועל על ידי שיבוש המערכת ההורמונלית של מזיקים, מה שמוביל לעיכוב גדילה, אכילה מופחתת ובסופו של דבר למוות. הוא פועל כחומר נוגד האכלה ומווסת גדילה לחרקים, גורם להם להפסיק לאכול ומחליש את השריון לכנפיים, ובסופו של דבר מוביל למותם. בנוסף, לאזדירכטין יכול להיות גם אפקט דוחה, ומפחית עוד יותר את נזקי המזיקים לגידולים.

נימיקס 45 קוטל מזיקים הבאים:

צמחים מזיק
עגבניה, מלפפון, פלפל, כרובית, כרוב, בטטה, לואיזה, מרווה, אורגנו כנימת עש הטבק, כנימת עלה
כותנה כנימת עש הטבק
הדרים מנהדר (עש מנהרות ההדר)
אפרסק, נקטרינה, גויאבה זבוב הפירות הים תיכוני

נפח תרסיס יקבע בהתאם לגודל הצמח, יש להקפיד שהריסוס יגיע לכל חלקי הצמח

  • דרגת רעילות: III – מסוכן לבריאות

שילובים:

ניתן לשלב את נימיקס 54 עם זוהר 215-LQ לשיטוח ולשיפור ההדברה

  • חובה לקרוא את התווית לפני שימוש

קטגוריות