מנגו מאיה, שלי, עומר, נאם דוק מאי, אדווארד, מורינגה – 80 ש"ח, אוכמניות,  ליצ'י (זן אורגניקו, הונג לונג),
בננה: כחולה, סורית, פלאטנוס. גפן: איזבלה, איטלקי, מוסקט, פטאיה – מגוון זנים

זני מנגו מפרוייקט אורגניקו: מנגו מילה, רחל ועוד..
לרכישה צמחים ניתן ליצור קשר – 052-3805443 (הודעות לוואצאפ)

זבוב פירות (זבוב ים תיכוני) – אחד המזיקים הגדולים בתחום הגננות הביתית. זבוב הפירות עוקץ את הפרי ומטיל ביציםץ בתוך הפרי גדלים הזחלים וניזונים מהפרי. כמדומני שיש שני זני זבובי פירות. הצאצאים של זבוב פירות מגיעים בדרך כלל להזדווג על אותו העץ שממנו הם בקעו. ההכרעה האם לקנות עץ או לא צריכה להיעשות בהתאם ליכולת להגן על העץ בפני זבוב פירות.
דרכים להתמודדות עם זבוב פירות:
1. איסוף פירות נגועים.
2. מלכודות צהובות.
3. רשת נגד חרקים.
4. מדבקות צהובות.
5. זבובים זכרים עקרים – שיטה זו מתאימה אם את מתגוררים באיזור של מושב או קיבוץ. ככל שיש יותר משתתפים זה מעלה את האפקטיביות של הטיפול בתופעה. בדרך כלל, בערים יותר קשה לגייס תמיכה אזורית ולכן השימוש באמצעי זה פחות יעיל. השקעה בזבוב פירות זכרי עקר גורמת לזבובות להזדווג עם חלק מהעקרים. היות שזבוב הפירות מזדווג פעם אחת בחייו, אין דור המשך, אבל לא תמיד זה אפקטיבי לשנה הראשונה.
6. צרעות זבוב הפירות הן האויב הטבעי של זבוב פירות. מומלץ לפזר בגינתכם צרעות. הן אולי לא מחסלות את זבוב הפירות לפני שהוא עקץ את הפרי, אבל לאחר מכן, הן מונעות התפתחות דור נוסף (חלקית). לשם כך יש להשאיר פירות נגועים על הקרקע.
דבר חשוב נוסף – צרעות הן הגנה אזורית לטווח של שנים. זבוב הפירות לא נמצא רק בגינתכם אלא גם בגינה הציבורית, או אצל השכן שמזניח, ולכן שיטה זו תיתן מענה והפחתה של זבובים. בראייה לטווח רחוק כל שיטה בנפרד לא תמיד אפקטיבית, אך כל השיטות יחדיו, כחלק ממערכה שלמה במלחמה, אפקטיביות ביותר. בשורות טובות נוספות הן שמדינת ישראל החלה להילחם בזבובי פירות באופן שיטתי בכל הארץ.