שתילי תותים 4 ש"ח מינימום 10 שתילים, (אפשר גם משלוח), מורינגה – 50 ש"ח, אוכמניות, מנגו (מאיה, שלי, עומר, נאם דוק מאי, אדווארד), ליצ'י (הונג לונג),
בננה: כחולה, סורית, פלאטנוס. גפן: איזבלה, איטלקי, מוסקט, פלפל הבאנרו, פטאיה 

פינגר ליים, שוש קירח, אבוקדו עץ מורכב עם שני זנים האס ואטינגר על אותו העץ 250 ש"ח,  חדש באורגניקו פרי קרמבולה אורגני
לרכישה ניתן ליצור קשר – 052-3805443 (הודעות לוואצאפ)

טפטפות לגינה – קיימות שיטות שונות להשקיית הגינה, העציצים או החממות. ניתן להשקות עם צינור באופן ידני, עם ממטרות, או עם טפטפות. השימוש בטפטפות הינו השיטה החסכונית ביותר והמדוייקת ביותר, מכיוון שהיא מונעת הצפות מים או עודפי מים (הגורמים ליתושים). כל שיטה יש להתאים לעונת השנה, למיקום הצמח (בצל או בשמש) ולסוגי הצמחים, בהתאם לצריכת המים המומלצת להם. יתרונן הגדול של הטפטפות בכך שניתן להתאימן באופן מדוייק לצמחים, ולכוון את כמות הטפטפות הנדרשת לצמח בהתאם לסוג הצמח ולסוג הקרקע, כמו גם את תדירות ההשקיה.

אם מדובר בגינה, יש לבדוק אם מדובר בצמחים גדולים עם שורשים היכולים למשוך מים מסביבתם, או אף בעצים גדולים המסוגלים לשתות מי תהום, וזקוקים לתגבור קל.

אם מדובר בעציצים, יש לבדוק את גודל העציץ, גודל חור הניקוז וסוג הצמח.

בשני המקרים יש לבדוק את חיפוי הקרקע. חיפוי קרקע טוב יחסוך השקייה מרובה.

אנו ממליצים על טפטפות עכביש, המחלקות את ההשקיה בצורה יותר מדוייקת, מכיוון שיש להן זרועות וניתן לשים זרוע אחת או יותר, בהתאם לכמות המים הנדרשת לצמח. מומלץ לכוון את ההשקיה ללילה -במרווחי זמן אחידים, לשם ספיגת מים מירבית. ספיגת מים טובה, תמנע הצטברות מים מיותרת ובהכרח תצמצם את כמות היתושים.

כל טפטפת מחולקת לארבע זרועות, כאשר בסוף כל אחת מהן יש חלק שאותו תוקעים באדמה. על ידי כך נשיג השקיה טובה ונמנע עודפי מים.

סוגי הטפטפות הקיימות:  טפטפות של 4 ליטר בשעה וטפטפות של 8 ליטר בשעה.

את הטפטפות של 4 ליטרים בשעה נתאים לצמחים שצורכים מעט מים ואת הטפטפות של 8 ליטרים בשעה נתאים לצמחים שצורכים יותר מים. בשני סוגי הטפטפות ניתן לכוון את מספר הזרועות המתפצלות לצמח בהתאם לכמות המים לה הוא זקוק, כאשר יש לקחת בחשבון כי צמחים מדבריים, קקטוסים וסוקולנטיים זקוקים לכמות מים קטנה יותר מצמחים אחרים, ולהפחית את תדירות ההשקיה, כמו גם את מספר הזרועות. ולהיפך, צמחים שזקוקים ליתר מים יקבלו מספר רב יותר של זרועות, וכן נתגבר את תדירות ההשקיה בהתאם לצורך. כמות המים נקבעת בעזרת מחשב ההשקיה.

להזמנת טפטפות צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.